loader
Boncuk Badem Masalları 11.Antalya Kitap Fuarın'da!

Boncuk Badem Masalları 11.Antalya Kitap Fuarın'da!

       Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen Antalya Kitap Fuarı sona erdi. 10 gün süren 11. Antalya Kitap Fuarı’nı 589 bin 756 kişi ziyaret etti. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 10 gün boyunca fuara katılan yazar, yayınevi ve vatandaşlara teşekkür ederken, şimdiden 12’nci Antalya Kitap Fuarı’nı sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

     Antalya Kitap Fuarında yer alan bir diğer isim de çocuk kitabı ''Badem Boncuk Masalları'' ile Gamze AKTAŞ oldu. Çok heyecanlı ve mutlu olduğunu belirten Aktaş ''İlk kitabım Boncuk Badem Masalları ile 11.Antalya kitap fuarında yer almak çok keyifliydi.Yazarak hayatıma devam etme kararı aldığım için mutluyum.
İlk kitabım  okul öncesi yaş grubuna hitap ediyor ve altı kısa masaldan oluşuyor.Masallarda yardımseverlik,farklılıklara saygı,cesaret gibi farklı konular işleniyor.Fuarda minik okurlarımdan aldığım enerji ile en kısa sürede yeni hikayelerle onlarla buluşmayı hedefliyorum.'' dedi.

 

     


Etiketler: antalya kitap fuar gamze aktaş çocuk kitabı

Şimdi Paylaş

0 Yorum

Yorum Yap

CAPTCHA Image 

Benzer Haberler

Gölbaşı Belediyesi elektrikten ve sudan tasarruf ediyor…

GÖLBAŞI’NIN PARKLARI GÜNEŞ ENERJİSİYLE EVLERİ İSE SU TASARRUFUYLA KALKINIYOR

Gölbaşı Belediyesi geri dönüşüme verdiği önem kapsamında çalışmalarına devam ediyor. “Mücadelemiz daha yaşanabilir bir gelecek için” diyen Ramazan Şimşek “11-...

Oyun severlere müjde

Oyun severlere müjde


2 yıl önce Best Haber

Oyunfor Genel Müdürü Mehmet Dumanoğlu, milyonlarca oyuncuya hizmet veren dijital platformlarının Türkiye’de 65 oyunun yetkili satıcısı olarak, oyunları ve içerikleri ilk kaynaktan satın aldığını söyledi.

Stok sorunu yaşanmaması için özel o...

Tütüncü elleriyle Hüsnü Karakaş’ı güzelleştiriyor

Başkan Hakan Tütüncü, Hüsnü Karakaş Mahallesi’nde sözünü verdiği ve yapımının başladığı parkta incelemelerde bulundu ve bordür taşı inşa etti. Tütüncü, mahallede altyapısı tamamlanan sokakların asfaltını da, 2021’de yapacaklarını açıkladı.

Kepez ...