loader
Antalya için Teamder ve atso işbirliği

Antalya için Teamder ve atso işbirliği

TEAMDER yönetim kurulu üyeleri ATSO başkanı Ali Bahar, Yeni görevi için ziyarette bulundu atso başkanı Ali Bahar Toplumsal ve Ekonomik Araştırmalar Merkezi Derneği Başkanı Prof. Dr. İlhan Gölbașı, AYÇOV Yönetim Kurulu Başkanı Canan Tungar . Turizmci. Salih Çene. Prof.dr. Cengiz Sayın. Mimar.Sadi Kan. Iş insanı. Murat Canik,Idari koordinatör.

Melike Tamer Köse ve Antalya iletişim Kooperatif başkanı. Celal Vecel TEAMDER Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi TEAMDER başkanı Prof.Dr İlhan Gölbaşı Antalya' için farklı projelerinin olduğunu bunlardan birinin de Expo alanın Houston, Texas Medical center gibi bir 7'den 70'e sağlıklı yaşam merkezi haline getirilebileceğini dile getirdi.

Başkan Bahar, Antalya'nın yararı için yaplan her çalışmanın yanında ATSO'nun olacağını belirtti. ATSO'nun şehrin dinamiği olarak şehri sahiplenmiş olduğunu ve bunun son dönemde demeç ve konuşmalarda da görüldüğünü kaydeden TEAMDER Başkanı Prof.Dr. ilhan Gölbașı, Başkan Bahar'ın EXPO alanının sağlık turizmi kompleksi olmasına ilişkin açıklamalarını desteklediklerini kaydetti.

EXPO alanının sağlık turizmi kompleksi olmasının ortak akılla gerçekleşeceğini vurgulayan Başkan Bahar, "Burada bir konsepti oluşturmalıyiz. Bu alanı tıpkı sanayi bölgeleri gibi ayrı bir kanunla ele almalıyız" dedi,


Etiketler: EXPO TEAMDER ATSO

Şimdi Paylaş

0 Yorum

Yorum Yap

CAPTCHA Image 

Benzer Haberler

Metro Market fiyat spekülasyonlarına karşı mücadele ediyor!

 Dünya ülkelerinde koronavirüs vakalarının artmaya başlamasıyla Metro Market, Türkiye’deki tüketicilerin güvenli alışverişi için gerekli önlemleri almaya devam ediyor. Koronavirüs vakasından sonra en yoğun ilgi, hijyen ürünlerine ve temel gıda malzemelerine...

Selahattin Demirtaş, tahliye kararını değerlendirdi

HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, tutuklu yargılandığı ana davadan tahliye kararı verilmesiyle ilgili konuştu. Kararı yeni adli yıl için olumlu bulan Demirtaş, "İyi, adil ve hukuka uygun" ifadelerini kullandı.

HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın avukatları, tahliye kararın...

Kepez yeşil alanda altın yıllarını yaşıyor

Kepez Belediyesi, pandemi dönemindeki kısıtlamalara rağmen 2020’de inşa ettiği 23 parkla 80 bin m2 yeşil alan üretti. Başkan Hakan Tütüncü de, 2020’de yeşil alan yatırımında en önemli başarılarının, Kepez’e 540 bin m2 tarım arazisi kazandırmaları olduğunu söyledi.

Kepez Bele...