Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Mobil Kuaför Tırı, İbradı ve Gündoğmuş'un mahallelerinde vatandaşa saç kesimi, sakal tıraşı ve kişisel bakım hizmeti verdi.
BU YILBAŞINDA SEVDİKLERİNİZE UNUTULMAZ BİR HEDİYE VERİN
Son dönemin en çok dikkat çeken akıllı telefon markası OPPO, yılbaşında sevdiklerine unutulmaz bir hediye almak isteyenlere, muhteşem kamera yeteneklerine sahip yeni nesil akıllı telefonlarını öneriyor.
&C...
İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran ve beraberindeki heyet, Gelecek Partisi Antalya İl Başkanı Beytullah Demir ve Yönetimini makamında ziyaret etti. Ziyaret samimi bir havada geçerken, GARA Şehitleri ve tüm şehitlerimiz unutulmadı.
PKK ve KCK ve tüm Terör Örgütlerinin Yıllarca Türki...
0 Yorum