loader
Esen'den bayramı mesajı

Esen'den bayramı mesajı

KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, gerek milli bayramları gerekse de dini bayramları nesilden nesle aktararak yaşatacaklarını kaydetti. Başkan Esen, mesajında şu cümlelere yer verdi;

"Ramazan ayının bereketini geleneksel iftar sofralarımızda, vatandaşlarımızla birlikte yaşadık. Bir arada olmanın, paylaşmanın, dayanışmanın her şeyden önemli olduğunu bir kez daha anladık.

Bu bereket ayı boyunca; aynı sofraya oturduk, aşımızı, ekmeğimizi paylaştık, yan yana olmanın mutluluğunu yaşadık.

Manevi duygularımızın pekiştiği, en önemli değerlerimizden olan bayramlarımızı; aynı şekilde birlik ve beraberlik içerisinde gelecek nesillere aktarmak en mühim görevlerimizdendir. Bizler de bu anlayış ile hizmetlerimize aynı yönde devam ediyoruz.

Her şey değişir bayram sevinci değişmez. 23 Nisan'ı da kutlayacağımız bu bayram büyüklerimizin sevgisi ve duası, küçüklerimizin neşesiyle yaşansın. Her zaman olduğu gibi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mızı, HayatPark'ta büyük bir coşku ve gururla kutlayacağız. Tıpkı dini bayramlarda olduğu gibi, milli bayramlarımızı da nesilden nesle aktarmaya devam edeceğiz. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve vatanımız için canını feda eden tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyor, her şeyin çok güzel olacağı sevgi dolu bir bayram diliyorum.


Etiketler: KONYAALTI Ramazan Bayramı

Şimdi Paylaş

0 Yorum

Yorum Yap

CAPTCHA Image 

Benzer Haberler

Amazon Prime üyeliği Mastercard sahiplerine ilk 2 ay hediye!

 

15 Mart 2021’e kadar geçerli kampanya çerçevesinde Mastercard ve Maestro logolu banka ya da kredi kartlarını kullanarak Amazon Prime’a ilk kez üye olan kullanıcılara, ilk iki aylık üyelik hediye ediliyor.

 

İSTANBUL...

Kafeler Caddesi çok güzel oluyor

Kafeler Caddesi çok güzel oluyor


3 yıl önce Best Haber

Kepez Belediyesi’nin, Kültür Mahallesi’nde Kafeler Caddesi olarak bilinen 3805 Sokak’ta başlattığı cadde düzenlemesi projesinin birinci etabının yapımında sona gelindi. Projenin ikinci ve üçüncü kısmı da hızla tamamlanıyor.

Üniversite öğrencilerine yönelik işletm...

AKP iftar için dersi kesti

AKP iftar için dersi kesti


5 yıl önce Best Haber

Milli Eğitim Müdürlüğü talimat verdi, çocuklar eve yollandı. Kağıthane Belediyesi, Yaşar Doğu İlköğretim Okulu bahçesinde iftar düzenledi. İftar hazırlıkları için 3 ders iptal edildi, okul boşaltıldı. CHP’li Zeybek, isyan etti.

İstanbul Kağıthane Belediyesi'nin 20 Ma...