loader


Best Media Group

1983 yılında Best Video olarak Antalya’ya gözlerimizi açtık. 1995’ te Best Ajansı kurarak yenilikçi konseptimizi, reklâmcılık sektörüne taşıdık. 30 yılı aşkın video birikimine ve profesyonel çekim ekibine sahibiz. Görsel tanıtımlarda ilk, öncü ve zirve olmak hedefimizdi. Alt yapımızı katalog ve profesyonel fotoğraf çekimleri, grafik dizayn, sosyal medya, reklam ve diğer medya hizmetleri ile birleştirerek çıtayı yükselttik.

Vizyonumuzu ulusal kanallara taşımaya başladık. Burada duramazdık. Ruhumuzdaki dinamizmi, ismimize taşıyoruz. Prodüksiyon, ajans ve medyayı tek çatı altında toplayan Best Media Group ile çalışmalarımızı kalitelendirmekteyiz.

Görsel sunumumuz her türlü yayına ve streming medya uygulamalarına açık yüksek kaliteli ve ölçeklenebilir niteliktedir. Yüksek teknolojiyi kullanıyor, teknik alt yapımızı ve ekipmanlarımızı yeniliyoruz. Kara, deniz, hava ve hayal edebileceğiniz tüm ortamlarda çekim yapabilen bir alt yapıya sahibiz. Bunu bilgisayar teknolojisinin sunduğu imkânlarla bütünleştirerek rüyalarınızı ekranlara dökmeyi amaç edindik.

Antalya’da en son teknolojileri, en kaliteli ve tecrübeli hizmeti, en geniş makine parkını hizmetinize sunuyoruz. Bütün yatırımlarımızın gayesi tanıtım ihtiyacınız için mükemmel bir bütünlüğü hizmetinize sunmaktır. Bizi yalnızca ürüne yönelik yapabilirliklerimizle değerlendirmeyin. Profesyonel kurgu, üretim prodüksiyon ve psikolojik yaklaşımlarda uzman kadromuzla da hizmetimizi taçlandırmaktayız. Hedef kitlenizi yedi cepheden saracak, mesajınızı insanların yüreğine işleyecek kalitemiz alternatifsizdir.  İnsanlaysa işiniz ve varsa bir söylemek istediğiniz bunu en iyi Best Production dillendirecektir.

Oyuncu, manken, ses sanatçısı yani profesyonel insan kullanımında da yüksek kaliteyi şiar edindik. Best productıon Türkiye’nin en iyi yönetmen ve organizasyonları tarafından da takdir edilmiştir.

Reklam filmleri, Tanıtım filmleri, Video ve fotoğraf çekimleri, Kurgu-Montaj,  Grafik tasarım ile baskıları, ürün hizmet ya da kişiye özel tanıtım uygulamaları ve daha sayamadığımız bir çok hizmetle engin bir tecrübe ve geniş bir çözüm yelpazesine sahibiz.

Sektöre yönelik yeteneklerimize büyük bir tecrübe ve kalabalık bir referans listesi ekledik. Geçmişimiz yapabileceklerimizin teminatıdır. Yalnızca özel sektöre değil, kamu sektörünede hizmet sunmaktayız.

Belgeseller, belediye faaliyetleri, il ve beldelerin tanıtım filmleri, siyasi kampanya organizasyonları biriktirdiğimiz tecrübenin yalnızca bir kısmıdır. Ürettiğimiz vizyonlar ulusal ve yerel kanallardan sinema salonlarına kadar bütün gösterim araçlarında en net görüntüyü vermek üzere dizayn edilmiştir. İnsanlar tarafından kolay sindirilebilen görsel, işitsel üsluba sahip sonuç odaklı yapısıyla işlerimiz benzerleri arasından kolayca sıyrılır.

Uzman kadromuz ve kaliteli hizmetimizle Türkiye, Avrupa ve ortadoğuda birçok ülkeyle iş ortaklığı yapmaktayız. İstenirse mobil prodüksiyon çözümleriyle master copy sahada üretilmekte ve derhal hizmetinize sunulabilmektedir. Çekimler uygun efektler ve müziklerle süslenip yerel ve yabancı dillerde dublaja tabi tutulmakta reklam, tanıtım ve haber amaçlı sıcak kullanım sağlanmaktadır.

Seçim kampanyaları da bir başka uzmanlık alanımızdır. Görüşünüz ve duruşunuz ne olursa olsun seçmeninize anlatmak istediğiniz bir şey varsa kampanya hizmetlerimizle yanınızdayız.

BEST MEDİA GROUP olarak; Bünyemizde sürdürmekte olduğumuz ve özellikle bölgemizde etkili olan www.besthaber.com.tr gazetemiz, www.besttv.com.tr  televizyonumuz, www.bestradyo.net radyomuz, ile güncel ve profesyonel yayıncılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Best Production kabiliyetlerini sınırların ötesine taşıyarak, birçok kurum ve kuruluş tarafından takdir edilmiş, aldığımız ödüllerle başarılarımız taçlandırılmıştır. Aldığımız sayısız plaket ve ödüllerin yanı sıra guıness rekorlar kitabına girdik. Her geçen gün artan tecrübemiz ve sizin desteğinizle büyüyor ve güçleniyoruz.
Kalite şimdi hizmetinizde…