loader
LÖSEV Et Desteğine Antalya Dağıtımıyla Devam Ediyor

LÖSEV Et Desteğine Antalya Dağıtımıyla Devam Ediyor

LÖSEV, Kurban Bayramı’nda yapılan vekâleten kurban bağışları sayesinde 81 ilde yıl boyunca hastalara ve onların ihtiyaç sahibi ailelerine et ve et ürünleri desteğini ara vermeden sürdürüyor. Özellikle sağlıklı beslenme zincirinin en önemli halkalarından biri olan protein, lösemi-kanser tedavilerinde hayati önem taşıyor. Araştırmalar, kansere yönelik iyileşmeyi sağlayacak fonksiyonların pek çoğu için proteinin önemini ortaya koyuyor. Öte yandan yetersiz protein alımı, hastalığın iyileşmesini yavaşlatıyor ve enfeksiyonlara karşı vücut direncini azaltıyor. Bu yüzden kanser tedavisi gören hastaların, sağlıklı insanlardan yüzde 50 daha fazla protein ihtiyacı olduğu biliniyor.

LÖSEV’in et desteğinden her yıl on binlerce hasta ve ailesi faydalanıyor. Hastalar, vakumlu ambalajlarda taze et olarak ya da LÖSEV Et Kart ile büyük marketlerden, hijyenik koşullarda kaliteli et ve et ürünlerine ulaşıyor. LÖSEV, yıl boyunca 81 ilde yaptığı dağıtımları aralıksız sürdürüyor.

LÖSEV et desteğinden her yıl on binlerce hasta ve ailesi faydalanıyor. Geçtiğimiz yıl LÖSEV’e kayıtlı 30 bine yakın hasta ve ailesi, vakumlu ambalajlarda taze et olarak ya da LÖSEV Et Kart ile büyük marketlerden sağlıklı koşullarda kaliteli et ve et ürünlerine ulaşma imkânı yakaladı. Kurban Bayramı’ndan bu yana ise geçen 3 ayda 15 bini aşkın hasta ve ailesine et yardımları ulaştırıldı.

LÖSEV’in hedefi ise bu sayıyı 2022 Kurban Bayramı’na kadar 81 bine çıkarmak.

17 ve 22 Aralık 2021 tarihlerinde LÖSEV Antalya İrtibat Ofisi tarafından yapılan organizasyon ile LÖSEV’e kayıtlı hasta ve ailelerine et ve et ürünleri desteği ulaştırıldı.

Hastalar ve aileleri LÖSEV’e bağış yapan hayırseverlere dualarla teşekkürlerini ilettiler.

İhtiyaç sahibi ve bağışçılar, LÖSEV’e www.losev.org.tr adresinden ya da Antalya İrtibat Ofisine 0(242) 999 78 08 no lu telefondan ulaşılabilirler.


Etiketler: LÖSEV Yardım Antalya EtYardımı

Şimdi Paylaş

0 Yorum

Yorum Yap

CAPTCHA Image 

Benzer Haberler

Google Haritalar Artık Doğal Afetler İçin Uyarıda Bulunacak

Google Haritalar uygulamasına, belirlediği rota üzerinde doğal afet bulunan kullanıcılar için fazlasıyla yararlı olacak yeni bir özellik eklendi.

Google, bir doğal afet durumunda Google Haritalar uygulamasını çok daha yararlı bir hale getirecek güncellemesini duyurdu. Bir blog paylaşımında Google Harita...

Ekonomik Dalgalanma Oyun Sektörünü Nasıl Etkiliyor

Türkiye'nin öncü oyun ve e-ticaret sitelerinden oyunfor.com'un Genel Müdürü Mehmet Dumanoğlu, yaşadığımız ekonomik dalgalanmanın etkileri ile ilgili oyu...

Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanı'ndan, Sosyal Medya Güvenliği Hakkında Açıklama

Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanı Prof. Dr. Faruk Bilir, sosyal mecralarda kişisel bilgilerin paylaşılmasındaki tehlikeler hakkında açıklamalarda bulundu. İnternetin gelişmesinin toplumda da farkılık meydana getirdiğini söyleyen Bilir, kötü niyetli kişilerin de arttığını söyledi.

Kişisel Verile...