loader
Başkan Topaloğlu’ndan EMİTT teşekkürü

Başkan Topaloğlu’ndan EMİTT teşekkürü

Başkan Topaloğlu’ndan EMİTT teşekkürü

 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, bu yıl İstanbul’da 26’ncısı düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Kemer tanıtımına verdikleri katkılardan dolayı Kemer Turizmci İş Adamları Derneği (KEMİAD) ve Kemer Turistik ve Otelciler İşletmeciler Birliği’ne (KETOB) teşekkür ziyaretinde bulundu.26’ncısı düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda KEMAİD ve KETOB’un Kemer tanıtımına yaptıkları katkılar dolayısıyla teşekkür ziyareti gerçekleştiren Belediye Başkanı Topaloğlu, KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez ile KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya’ya Kemer kolonyası hediye etti. KEMİAD ve KETOB Başkanlarıyla bu yılki turizm sezonu hakkında da fikir alışverişinde bulunan Başkan Topaloğlu, iyi bir turizm sezonu geçireceklerine inandıklarını belirterek, tüm turizmcilere hayırlı sezonlar dileklerinde bulundu. Öte yandan Başkan Topaloğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla KEMİAD Başkanı Sönmez ve yönetim kurulu üyeleriyle KETOB Başkanı Sarıkaya ve yönetim kurulu üyelerinin de Ramazan Bayramlarını kutladı.

 

 

Kemer Belediyesi Basın Servisi – 20 Nisan 2023


Etiketler: antalya kemer EMİTT Necati Topaloğlu

Şimdi Paylaş

0 Yorum

Yorum Yap

CAPTCHA Image 

Benzer Haberler

Hakkari'de hain terör saldırısı: 2 asker şehit 1 asker yaralı

HAKKARİ 'de teröristlerce askeri araca saldırı düzenlendi. Düzenlenen hain saldırıda 2 asker şehit oldu, bir asker yaralandı. Bölgede operasyonlar devam ediyor.

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Hakkari bölgesinde askeri araca PKK'lı teröristlerce uzak mesafeden yapılan saldırı sonucu 2 askerin şehit...

Kepez’in doğusuna karakol binası

Kepez’in doğusuna karakol binası


4 yıl önce Best Haber

Kepez Belediyesi, Güneş Mahallesi’nde uzun yıllar atıl halde bulunan 3 bin 260 metrekare büyüklüğündeki arsayı,  yaptığı plan değişikliği ile emniyet hizmet alanına dönüştürdü.

Kepez Belediyesi, ilçenin doğu mahallelerinin emniyet hizmet alanı ihtiyacını karşılamay...

ÖZGÜN'ÜN FARKINDALIK İÇEREN ÇOK ÖZEL  PAYLAŞIMI!

ÖZGÜN'DEN BU GÜNE ÖZEL UNUTULMAYACAK BİR PAYLAŞIM Birleşmiş Milletler'in toplumda farkındalık yaratmak amacıyla 21 Mart'ı resmi ''Dünya Down Sendromu'' olarak belirlediği bugün; başarılı sanatçı Özgün down sendromlu oğlu Ediz ile ilgili ders verici nitelikteki ya...