loader
Tütüncü, Kaleiçi Esnafıyla Kucaklaştı

Tütüncü, Kaleiçi Esnafıyla Kucaklaştı

Kaleiçi esnafını ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Esnaf demek, emek demektir. İşte bu emeğin sahibi esnafımız bizim her şeyimiz ve en kıymetlimizdir. ” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kaleiçi esnafını ziyaret etti. Tütüncü, esnaf ziyareti öncesi kesik minare olarak bilinen ve 126 yıl sonra ibadete açılan Şehzade Korkut Camiine uğradı. Cemaatle birlikte kılınan namazın ardından, Kaleiçi’ni ziyaret eden Başkan Tütüncü, bir araya geldiği esnafla sohbet etti, istek ve taleplerini dinledi. AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Osman Ülker’in de eşlik ettiği Kaleiçi gezisinden sonra tarihi Üçkapılar’dan çıkan Tütüncü, esnaf ziyaretlerini Atatürk Caddesi ve Işıklar Caddesi’nde sürdürdü. Yolda karşılaştığı vatandaşlarla da ayaküstü sohbet etti, hal hatır sordu. Taksi duraklarına ve caddedeki esnaflara da uğrayan Tütüncü,  hayırlı ve bol kazanç dileklerinde bulundu. Yol güzergahında karşılaştığı belediye işçilerine de kolaylıklar diledi.

“Esnafımız Bizim Her Şeyimiz”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, daha önce ziyaret sözü verdiği Yenikapı Müzisyenleri Kahvesi’ne de uğradı. Burada mahalle sakinleri tarafından müzik eşliğinde coşkuyla karşılandı. Kapıda, “Sayın Başkanımız, Yenikapı’mıza hoş geldiniz” yazısını gören Başkan Tütüncü, “Hoş bulduk Yenikapı” diyerek cevap verdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, burada Yenikapı müzisyenlerini dinledi, keyifli geçen buluşmada zaman zamanda genç yeteneklere nağmelerle eşlik etti.  Ziyaretlerinin ardından bir açıklama yapan Başkan Tütüncü, “Bugün çok güzel, çok keyifli bir gün geçirdik. Esnaflarımızla kucaklaştık, onları dinledik. Ekmek teknelerine konuk olduk. Esnaf demek, emek demektir. İşte bu emeğin sahibi esnafımız bizim her şeyimiz ve en kıymetlimizdir.” dedi.


Etiketler: Kaleiçi Tütüncü KepezBelediyesi

Şimdi Paylaş

0 Yorum

Yorum Yap

CAPTCHA Image 

Benzer Haberler

Konferans : Fransa'daki Türkler

Konferans : Fransa'daki Türkler


2 yıl önce Best Haber

Gaye Petek, Institut français’nin Ankara, Istanbul ve Izmir şubelerinde düzenlenecek 3 konferansta Fransa’daki Türkler ve çocuklarının hikayesini anlatacak ve Fransa’ daki Türklerin dernekleri, ibadet yerleri, Fransız toplumundaki yerlerini tarif ederek bugünkü durumu yorumlayac...

Fifteen Seconds Festival’ İstanbul’a geliyor!

İlk olarak 2014 yılında Avusturya’nın Graz şehrinde düzenlenen, şimdiye kadar 20 bine yakın meraklı zihnin bir araya geldiği ve bir anti-konferans özelliği taşıyan Fifteen Seconds Festival, 6 yılın sonunda dünyaya kapılarını İstanbul’dan açıyor. Graz dışında ilk kez 21-22 Nisan 2020’de İstanbu...

İNÖNÜ’YE HAKARET EDEN OKUL MÜDÜRÜ ÖDÜLLENDİRİLECEK Mİ?

Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen Alanya ilçesi Mahmutlar İlkokulu Müdürü

Uyar’ın hakaret içeren sosyal medya paylaşımı için hala Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından

soruşturma açılmadığını belirten CHP’li Zeybek verdiği soru ö...