Üstgeçidin altı galeri oldu

499

Antalya’da trafiği rahatlatmak için yapılan Yörükoğlu üstgeçidinin altı esnafın kullanımı için otopark olacağına araçlarını satmak isteyenlerin kullandığı galeri haline geldi.

Antalya‘da en işlek caddelerden biri olan Muratpaşa ilçesi Yörükoğlu Kavşağı’na yapılan üst geçidin altı galeri olarak kullanılmaya başlandı. Araçlarını satmak isteyen kişiler, köprü altına park edip ön camına telefon numaralarını yazarak bırakıp gidiyor.

OTOPARK OLACAKTI
Yaşanan bu durum karşısında bölge esnafı şaşkına döndü. Diğer araç sahipleri ile işyeri sahipleri bu duruma tepki gösterdi. Üstgeçidin yanında işyeri bulunun Hüseyin Gizin, “Üstgeçit inşaatı yapılırken biz çok mağdur olduk. Uzun süre işyerimize inşaat dolayısıyla müşteri gelmedi. Bu nedenle yüz binlerce lira zararımız oluştu. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e ilettiğimizde ‘Burası gelen müşterilerinizin otopark olarak kullanacağı alan olacak. Zararınızı telafi edersiniz’ demişti. Şimdi tam tersi yapıldı ve galeri oldu” diye yaşananlara tepkisini dile getirdi.

Sabah

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here