Terracity AVM den, Eczacılar İlköğretim Okulu Kütüphanesine Destek.

0
166

 

 Terracity AVM’nin Kitap Kumbaraları Çocuklar İçin Doldu Taştı.

Sanata, çevreye, kültüre, eğitime, spora, sağlığa ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından sıkça söz ettiren Terracity  28 Nisan – 08 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında topladıkları kitaplarla Duacı Eczacılar İlköğretim Okulu öğrencilerine ışık oldu.

Sosyal sorumluluk projeleri ile de  öne çıkan Terracity , 28 Nisan – 08 Haziran tarihleri arasında AVM nin farklı yerlerine bırakılan kitap kumbaralarına ziyaretçilerin, AVM çalışanlarının ve ekranların sevilen ismi gazeteci İsmail Küçükkaya’nın da kitap katkısı ve kampanyayı sosyal medyadan ve televizyondan duyurması ile çığ gibi büyümesine neden oldu.

Antalya’nın Kepez ilçesi Duacı mahallesindeki Eczacılar İlköğretim Okulu’ na daha öncede bisiklet dağıtımı ve bisiklet parkı yapan Terracity yönetimi, sosyal sorumluluk projelerinin artarak devam edeceğini, gençlerimizin geleceğimizi şekillendirmesi için onlara ışık olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Duacı Eczacılar İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Teke, Terracity yöneticileri, ziyaretçilerine ve destekte bulunan herkese teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here