SERİK’TE ŞEHİTLER ANISINA VOLEYBOL TURNUVASI

0
694

Serik Belediyesi, Serik Kaymakamlığı, Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile Serik’te Zeytin Dalı operasyonuna destek olmak ve Fırat Kalkanı harekâtında şehit olan askerlerin anısınavoleybol turnuvası düzenledi.

Düzenlenen voleybol turnuvası Serik 100.Yıl Spor salonunda yapılan maçlarla başladı.Serik’te Zeytin Dalı operasyonuna destek olmak ve Fırat Kalkanı harekâtında şehit olan askerlerin anısına düzenlenen voleybol turnuvası birbirinden çekişmeli müsabakalarla 7 Mart Salıgünü Serik 100. Yıl Spor Salonunda yapılan maçlarla başladı. Turnuvanın ilk gününde yapılan açılış törenine Serik İlçe Kaymakamı Haluk Şimşek, Serik Belediyesi Başkan Vekili Niyazi Yıldırım, Başkan Yardımcısı Bünyamin Okudan, Serik Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, siyasi parti ilçe başkanları, STK temsilcileri ile voleybol severler katıldı.

MAÇ ÖNCESİ ANLAMLI PANKART

7-23 Mart tarihleri arasında yapılacak olan turnuvada erkeklerde A ve B grubunda toplam 8 takım, bayanlarda ise 3 takım mücadele edecek.Turnuvanın ilk gününde yapılan açılış maçı öncesi Karıncalı Gençlik ve Karıncalı Spor oyuncuları ‘‘Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz’’ Pankartıyla sahaya çıktı. Toplu fotoğraf çekiminin ardından ilçe protokolü tüm takımlara başarılar diledi. Turnuvanın açılış servisini ise Kaymakam Haluk Şimşek kullandı.  Günün açılış maçlarında alınan sonuçlar ise şöyle;

A Grubu

Karıncalı Gençlik 2-0 Karıncalı Spor

B Grubu

Yukarı Kocayatak1 2-0 Bucakköy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here