SATRANCIN KÜÇÜK USTALARI AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ 2. SATRANÇ TURNUVASI’NDA YARIŞACAK!

0
224

 

Açılışından bugüne gerçekleştirdiği etkinlikler ve sunduğu hizmetler ile Antalya’nın odak noktası olan ve spora verdiği önemle yola çıkan Agora Antalya Alışveriş Merkezi,Agora 2. Satranç Turnuvası’nda minik satranç ustalarının çekişmeli yarışına ev sahipliği yapacak.

13 Eylül tarihinde 5 ve 6 yaş minik satranç yarışmacılarının şenliği ile başlayacak 2. Agora Antalya Alışveriş Merkezi Satranç Turnuvası, 14-15-16 Eylül tarihlerinde 7-8-9-10-11-12 yaş Genel ve Kızlar, Açık Yaş Genel ve Bayanlar, A ve B kategorisi ile devam edecek. Satranç Turnuvasında 1000’i aşkın yarışmacıya ev sahipliği yapacak olan Agora Alışveriş Merkezi’nde dereceye giren yarışmacılar Agora mağazalarından çeşitli ödüller kazanacaklar.

Türkiye Satranç Federasyonu, TSF Antalya İl Temsilciliği ve Agora Antalya AVM işbirliğiyle, bu yıl ikincisi düzenlenecek turnuva sporcuları, 5-6 yaş şenlik ve 7-8-9-10-11-12 yaş, Açık Yaş Genel ve Bayanlar, A ve B olmak üzere toplam 16 kategoride yarışacaklar. Alışveriş merkezinin -1 sergi alanında 4 gün boyunca devam edecek organizasyona 1000’i aşkın satranç sporcusu katılacak. Şölen havasında geçmesi beklenen turnuva, 16 kategoride 6 tur olarak düzenlenecek. Final turnuvasında dereceye girecek çocuklar, çeşitli hediyelerin sahibi olacak.

Okula DönüşEğlenceleri Agora AVM’de Yaşanıyor!

Eylül ayı boyunca Agora Alışveriş Merkezi’nde birbirinden güzel eğlenceler minik ziyaretçilerini bekliyor. 3-30 Eylül tarihleri arasında alışveriş merkezi içerisinde yer alan ücretsiz dijital oyunda hem eğlenip, hem kazanacaklar. Agorix Eğlence Merkezi’ndeki birbirinden zevkli ve eğlenceli oyunlar ile keyifli vakitlerini karnaval tadında geçirecek minikler, Agorix Eğlence Merkezi’ndeki avantajlı kampanyalardan faydalanacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here