Dokuz Eylül Üniversite’si Kariyer ve Yönetim Kulübü, ISO 9001:2015 ’den başarı ile geçti

0
978

Kariyer ve Yönetim Kulübü’nün , ISO 9001-2015’den Kalite Yönetim Sistemi denetlemesinden başarıyla geçtiği, kulüp tarihine bu belgeyi kazandırdığını bildirdi.

7 yıllık bir proje olan ve bu proje kapsamında kulübün organizasyon yapısında değişikliğe giden Kariyer ve Yönetim Kulübü Türkiye’de üçüncü, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde, İzmir’de ve Ege Bölgesi’nde ilk ve tek ISO 9001-2015kalite belgesini alan öğrenci kulübü oldu.

Kulübümüzün danışman hocası, Dokuz Eylül Üniversite’si İşletme Bölümü Yrd.Doç.Dr.Ebru Tolay’ın destekleri ile o güne kadar olan ve o günden sonraki bütün çalışmalarımızı, aldığımız belge standardında yürüttük. 2 haftalık bir süreçte kulübümüze denetimler yapıldı, işlemlerimiz kontrol edildi. Sevindirici olan, yaptığımız projelerin doğru olduğunu gösteren ve bizleri gururlandıran, ISO 9001-2015 belgemizin bir yıl süreyle daha devam edecek olmasıdır.

Kurumsallaşma yolunda önemli bir adım attığını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa PİŞGİN uluslararası geçerliliği olan bu belgeyi kulübümüze katmaktan kulüp üyeleri ve yönetim kurulu olarak büyük sevinç ve mutluluk duymaktayız, bu gurur hepimizin olduğunu söyleyerek emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here