Bursa’da Sır Ceset! Boğazını Kesip Çıplak Halde Çalılıklara Attılar

0
394

Bursa’da vücudunun birçok yerinden bıçaklandıktan sonra boğazı kesilerek çıplak halde çalılıklara atılmış erkek cesedi bulundu. Cesedin kimliğinin tespiti için çalışma başlatıldı.

Bursa’da boş bir arazide vücudunun birçok yerinden bıçaklanarak ve boğazı kesilerek öldürülmüş erkek cesedi bulundu. Polis ekipleri öldürülen kişinin kimliğini belirlemek ve şüpheli veya şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

ÇIPLAK HALDE BULUNDU

Olay, saat 01.30 sıralarında merkez Nilüfer ilçesi Çalı Mahallesinde meydana geldi. Traktörü ile evine gitmek isteyen bir kişinin Geyveli Caddesi üzerinde bulunan çalılık alanda çıplak birinin hareketsiz yattığını görmesi üzerine durumu polis ekiplerine bildirdi.

BOĞAZI KESİLMİŞ

İhbar üzerine gelen polis ekipleri, yaptıkları incelemede kimliği bilinmeyen 30 yaşlarında olduğu belirtilen kişinin vücudunun çeşitli yerlerinden 20’den fazla bıçak darbesi aldığını ve boğazının kesildiğini tespit etti. Bu kişinin başka yerde öldürülerek buraya bıraktığı üzerinde duran ekipler, olay yerinde kanıt aradı.

KİMLİĞİNİN TESPİTİ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Olay yerine gelen Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından ceset otopsi yapılması için Bursa Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırılırken, ölen kişinin kimliğini tespit etme ve cinayeti işleyen kişi veya kişilerin yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldı.