Brunch Plus Catering & Düğün Organizasyonları Hizmetleri

270

Brunch Plus, düğün organizasyonu hizmetinde tüm ihtiyaçlarınızı profesyonel kadrosu ile karşılamaktadır. Zengin menüsü, ekipman hizmetleri ve deneyimli servis personeli ile düğün organizasyonları sektöründe lider firma olan Brunch Plus size beş farklı mekan alternatifi sunmaktadır. Tamamen hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için çalışan personelin sunumları ile misafirleriniz unutulmaz bir akşam geçirecektir. Bir çok alternatif menü seçenekleri ile düğününüzü bütçenizi sarsmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Başlangıç tabağı, ara sıcaklar, ana sıcaklar, soft içecekler ve alkollü içecekler şeklinde sunulan düğün menüsünün yanı sıra son zamanlarda oldukça popüler olan cheesecake sunumu da yapılmaktadır. Değişik tatları seviyor ve gelen misafirlerinize farklı lezzetler tattırmak istiyorsanız size özel menülerde oluşturan Brunch Plus size kusursuz bir düğün organizasyonu sunmaktadır. Sadece catering alanında değil düğün organizasyonlarında süsleme, fotoğraf çekimi ve animasyon gibi çeşitli hizmetlerde vermektedir.

Happy Hour etkinlikleri, şirket çalışanlarını bir araya getirerek onların motivasyonunu arttırmak, çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirmek ve eğlenceli vakit geçirmek için düzenen bir organizasyon şeklidir. Yoğun ve stresli iş hayatında çalışanların performansını arttırmak için kullanılan en etkili yöntem olan Happy Hour “mutlu saatler” oldukça düşük maliyetlere gerçekleşen bir organizasyondur. Yapılan araştırmada çalışan motivasyonunu en iyi şekilde yükselten şeyin prim değil, düzenlenen özel partiler olduğu ortaya çıkmıştır.

Happy Hour organizasyonlarında catering hizmetinin yanı sıra aktivitenin gerçekleşeceği mekan oldukça önemlidir. Brunch Plus, anlaşmalı olduğu bir çok anlaşmalı tesis sayesinde size alternatifler sunmaktadır. Sizde yukarıda bahsedilen organizasyon hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız www.brunchplus.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here