Bitlis Eren Üniversitesi Hizan MYO Mezuniyet Töreni

670

 

Hizan Myo Mezuniyet Töreni

 

            Hizan MYO mezuniyet töreni 05 Haziran Pazartesi günü BESYO Konferans Salonunda çok sayıda öğrenci ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşti. Tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Hizan MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Şule Karatepe: “Hayatınızın sonunda nerede olacağınızı bilmek istiyorsanız, nereye gittiğinizi bilmek zorundasınız. Bu nedenle kendinize doğru hedefler belirleyiniz. Önünüze çıkacak engeller ile mücadele ederek hayatınızı istediğiniz gibi olmasını sağlayacaksınız. Yapacağınız işlerde buradan almış olduğunuz bilgi, beceri ve tecrübeyle kısa zamanda önemli başarılar elde etmenizi temenni ediyorum. Yolunuz bahtınız açık olsun” dedi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş: “Bugün hayatınızın dönüm noktalarından birini yaşamaktasınız. Bugüne kadar yaşadığınız hayat zorlu bir süreçti bundan sonraki hayatınız ise daha zorlu olacaktır. Yükünüz şimdikinden daha ağır. Bundan sonraki süreçte kendinizi daha ileri bir seviyeye taşıyarak daha gelişmiş birey olmanız gerekiyor. Çünkü toplumda ancak böyle kabul görür, topluma böylelikle fayda sağlayabilirsiniz. Yeni hayatlarınızda sizlere üstün başarılar diliyorum.” dedi.

Hizan MYO birincisi Çetin Öngenç’in konuşma yaptığı program, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş ve okul idarecileri tarafından dereceye giren öğrencilere belgelerinin verilmesi ve müzik dinletisinin ardından kep atma töreniyle sona erdi.

 

Prof. Dr. Erdal Necip YARDIM

Rektör

BEU

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here