Beş yıldızlı huzurevi

426

Kepez Belediyesi’nin tarihi Darülaceze’den esinlenerek inşa ettirdiği Şefkat ve Huzurevi, 5 yıldız otel ayarında hizmet veriyor

Antalya Kepez Belediyesi’nin mimarisini İstanbul’daki tarihi Darülaceze’den esinlenerek hazırladığı Şefkat ve Huzurevi, ilk sakinlerini ağırlamaya başladı. Kütükçü Mahallesi Şelale Caddesi üzerindeki 2 bin 400 metrekarelik alan üzerine kurulu olan 50 odalı huzurevi, sunduğu hizmet standartlarıyla 5 yıldızlı otelleri aratmıyor.

HERŞEY DÜŞÜNÜLDÜ
Modern ve klasik Türk mimarisi izleri taşıyan huzurevinde, televizyon odaları, hobi atölyeleri, kütüphane, dinlenme ve sohbet mekânları yer alıyor. Ayrıca bahçeli kafeterya, revir, hemşire odası, ibadethane, yemekhane, psikolog ve diyetisyen odaları, çamaşırhane ile idari ofisler, yaşlıların her türlü ihtiyacına cevap vermesi için tasarlandı. İkişer kişilik odalarda konaklama şartlarının başında, 60 yaş ve üzeri olunması geliyor. Ayrıca yaşlıların ruh sağlıklarının yerinde olması, bulaşıcı hastalık taşımaması, uyuşturucu, alkol ve madde bağımlısı olmaması gerekiyor.

sabah

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here