Ali Poyrazoğlu: Bülent Kayabaş’ın ses tellerini yaktılar

335

Usta tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, katıldığı TV programında, geçtiğimiz aylarda yaşamını yitiren yakın dostu Bülent Kayabaş hakkında çarpıcı bir açıklamada bulundu.

9 Nisan 2017 tarihinde kansere yenik düşen Bülent Kayabaş’ın yakın dostu Ali Poyrazoğlu, Doğa Rutkay’ın sunuculuğunu yaptığı programa konuk oldu.

Bülent Kayabaş ile 38 yıllık dostluğunu anlatan tiyatrocu, radyoterapi tedavisi sırasında usta sanatçının başına çok talihsiz bir olay geldiğini ve ses tellerinin yandığını açıkladı.

“BİR AKTÖRÜN BAŞINA GELEBİLECEK EN ACI ŞEY OLDU”

Ali Poyrazoğlu, “Tiyatroya çok sadık bir adamdı. Hastalığa karşı çok cesur bir tavır takındı. Sabah kemoterapi oluyordu akşam Oyun oynuyordu. Bu dayanılacak bir şey değil. Hastalığını saklıyordu. Çok az insan bildi Bülent’in ağır bir kanser hastası olduğunu. Ona rağmen sonuna kadar direndi. Bir aktörün başına gelebilecek en acı şey oldu. Kanser ciğerine yayılmıştı, radyoterapiden dolayı ses tellerinmi yaktılar, sesini kaybetti. Bodrum’da oturur denize bakardı, ‘Sesim geri gelecek’ derdi. Sanki denizden yürüyecek gelecek. Nur içinde yatsın” ifadelerini kullandı.

 

KAYNAK: MİLLİYET

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here