AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç’ten çat kapı ziyaretler..

338

“Seçim için değil,

sizin için çalışıyoruz”

 

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, ilçelerde ev, hasta ve yaşlı ziyaretlerine devam ediyor. Kepez ilçesinde çat kapı ziyaretler gerçekleştiren Milletvekili Enç, vatandaşlara Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ın selamlarını da iletti.

 

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç gönülleri almaya devam ediyor. Çat kapı ziyaretlerde hane halkını dinleyip, sorunlarını çözmeye çalışıyor. Milletvekili Enç’i karşılarında görünce bazen şaşıran, bazen de sevinen vatandaşlar; “AK Parti her zaman yanımızda oldu, Allah sizlerden razı olsun” diye konuştular. AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, AK Parti’nin hiçbir zaman seçim kaygısı içinde olmadığını belirterek; “Görevimiz; bize emanet edilen ülkemizi en iyi şekilde yönetmek. Ülkemizin başına musallat edilen her türlü belayı defetmek. Vatandaşlarımızın huzuru, güvenliği ve refahını sağlamak. Kısacası biz; seçim için değil, sizler için, geleceğimiz olan çocuklarımız için çalışıyoruz” dedi.

dsc_1410

Engellileri ziyaret etti

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Osman Dirican, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Bedia Yıldız, Kepez Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan ve mahalle temsilcileri ile Kepez ilçesinde ziyaretler gerçekleştiren Milletvekili Enç, ilk olarak Antalya Down Sendromlular Derneği’ni ziyaret etti. 300 engelli üyesi olan ve 12 engelli çocuğun eğitim aldığı dernekte, engelli çocuklar ve aileleri ile bir araya gelen Enç, engelli gençler tarafından yapılan el emeği çalışmalarından dolayı tebrik etti. Çocuklar ve gençlerle tek tek sohbet eden Enç, “Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’ın dediği gibi, Engelliler her zaman toplumun en fazla üretken ve en fazla yaratıcı kesimleridir” diye konuştu.

 

Yaşlı, hasta ve şehit yakınlarını ziyaret etti

Beraberindeki partililerle birlikte Kepez İlçesi’nde hasta, yaşlı ve şehit yakınlarını da ziyaret eden Milletvekili Enç, “AK Parti, kurulduğu günden bu yana aynı aşkla ve şevkle hizmet etmeye devam ediyor. AK Parti Türkiye’nin partisidir, 79 milyon vatandaşımızın partisidir. AK Parti davası, millet davasıdır. Bizler her zaman halkımızın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here