40 yıllık sorun çözülüyor

1894

Antalya Emniyeti’nde 40 yıldır yaşanan bina soruna köklü çözüm için tüm birimlerin bir arada olacağı yeni emniyet binasının temeli atıldı. Uncalı Polis Lojmanları arkasındaki alanda gerçekleştirilen törene katılan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, “Antalya’da olacak bir olumsuzluğun ülkenin imajı- nı derinden sarsması ihtimali daha yüksek. Güvenlik hizmeti bugüne kadar şehrin farklı yerlerinde parçalı olarak hizmet veriyordu. Bu hizmetin kalitesini düşürüyor ve vatandaşı da yoruyordu” dedi.

EN BÜYÜK SORUNDU
Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya da, yeni hizmet binası ile vatandaşa daha hızlı, etkili ve yüksek kaliteli güvenlik hizmeti sunulacağını da kaydetti.

VALİ’NİN ESPRİSİ
Açılış için sahneye gelen Antalya Valisi Münir Karaloğlu, binanın 900 gün yerine 450 günde hizmete gireceğini hatırlatarak müteahhit Cihan Oskay ile Emniyet Müdürü Uzunkaya’yı sahneye çağırdı. Karaloğlu, “Bakın 900 günde yapılacak olan iş 450 günde bitirme sözü verilmiş. Zamanında bitmezse bak orada başsavcı var. Sizi misafir eder” esprisini yaptı. Protokol sahneye davet edilerek yeni hizmet binası için butona basıldı.

Sabah

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here